Clica a la bandera de cada país per veure la informació dels distribuidors

America

Ultramagic America, sa

Mr. Oriol Comellas
– Blvd. San Juan Bosco #4751-D
Col. Lomas del Mirador – CP.37358
León, Guanajuato – México
– Tel: (+52) 477-779-6530 / 6529
– e-mail: info@ultramagicamerica.com / www.ultramagicamerica.com

Austria

Ultramagic Austria

Mr. Rudolf Schneider
– Merian Strass 11, 5020 Salzburg, Austria.
– Tel. +43 662872354 / Fax +43 662872354 / Mobil +43 6763184154
e-mail: ballon@ultramagic.at / www.ultramagic.at

Belgium

Skyview Balloons bvba

Ramses Vanneste

– Deerlijkstraat 197 bus 2
8550 Zwevegem
Belgium
– Tel: +32 479 349 747

e-mail: ramses@skyviewballoons.be / www.skyviewballoons.be

Canada

Bulle Media
Mr. Sebastien Poupart
– 81 rue Robert, Mont-Saint-Grégoire, Québec, Canada, J0J 1K0
– Tel. +1 450 529 1034 / Mobil +1 450 545 7336
e-mail: info.bulle.media@gmail.com

Balloons Aloft
Mr. Martial Jaques
– 43 Vista Ave., Winnipeg, Manitoba, Canada, R2M 4Z1
– Tel. +1 2047932821 / Fax +1 2042560610
e-mail: balloonsaloft@mts.net

China

Balloon Detp.

ZhongTi Sports Aero Club Co., Ltd.

– Tel: +86 18601393190 ; +86 13901177691

– Email:

Ms. Haiping Zhang     haiping.zhang@foxmail.com

Mr. Xiang Liu               571173180@qq.com

Add: Rm. A20, Block A, Borui Plaza,

No. Jia 26, North road,

East 3rd Ring road,

Beijing, China

Colombia

Juegos del Aire Colombia

Mr. Carlos Oswaldo Cortés
– Carrera 13, nº 200-370 Río Frío, Floridablanca (Santander), Colombia
e-mail: caoscope@gmail.com

Czech Republic

Chad Balon

Mr. Michal Kubat
– Czech Republic
– Mobil +420 777 207 592
e-mail: info@chadbalon.cz / www.ultramagic.cz

Denmark

Kim Larsen

Mr. Kim Larsen
– Dybedalsvej 34, 3520 Farum – Denmark
– e-mail: kim.larsen@mail.dk

Finland

Aeronaut

Mr. Markku Sipinen
– Hiskinkuja 7, 41160 Tikkakoski, Finland
– Tel. +358 500243518
e-mail: markku.sipinen@aeronaut.fi / www.aeronaut.fi

France

AÉROCOM

Mr. Bruno Parey
– 36 Route de Chouzy, 41150 Onzain, France
– Tel. +33 254335500 / Fax +33 254335504 / Mobil +33 680138202
e-mail: bruno@ultramagicfrance.com / www.ultramagicfrance.com

Germany

Lorenz Ballooning

Mr. Ingo Lorenz
– Dannenbütteler Weg 14, 38550 Isenbüttel, Germany.
– Tel. +49 5374 / 672121
e-mail: info@lorenz-ballooning.de / www.lorenz-ballooning.de

 

Mr. Martin Binder
– Thomasstraße 36, 72820 Sonnenbühl, Germany.
– Phone +49 160 99164155
martin@13manufacture.de
www.13manufacture.de

 

Mr. Eric Baltussen

– Korthauser Heide 97, 45770 Marl, Germany.
– Tel. 02365 – 508785
e-mail: info@ballonsport-marl.de
https://www.ultramagic.de

Guatemala

AEROSTATIKA

Mr. Luis Fuentes
– 2 C/ 28-30 zona 15, vista Hermosa II Avante 5º Nivel. Oficina 203 Guatemala
– Tel. +33 22589924
e-mail: luis@aerostatika.com / www.aerostatika.com

Holland

Pieter Kooistra

Vegelinsweg 1

8501 BA Joure (Holland)

– Tel. 0031-513-417503/ Mobile: 0031-653-409842

e-mail info@balloncentrum.nl

www.balloncentrum.nl

http://nl.linkedin.com/in/kooistrapieter

Hungary

 

Mr. Peter Molnar
– Tel. +36 70 385 00 35
e-mail: info@molnair.huhttps://www.molnair.hu

Israel

Hot Air Balloons Over Israel Ltd.

Mr. Moran Itzckovitch
– P.O Box 184 Kibbutz Ruhama, D.N Hof Ashkelon 79180, Israel
– Tel. +972 57 29 00007 / Fax +972 8 6807236
e-mail: Info@overisrael.co.il / www.overisrael.co.il

Italy

Comunicazione in volo

Mr. Paolo Barbieri
– Via Costa di Po 108/1, 42033 Carpineti (RE), Italy
– Tel. +39 0522719518 / Fax +39 0522719518 / Mobil +39 335329239
e-mail: info@comunicazioneinvolo.com / www.comunicazioneinvolo.com

Japan

Balloon Company lda.

Mr. Masahiko Fujita
– 5488-11 Tomanuma, Nogi-machi, Shimotsuga-gum, Tochigi, Japan
– Tel. +81 280551238 / Fax +81 280551525
e-mail: balcom@msg.biglobe.ne.jp

Lithuania

UAB “SUDUVIAI”

Mr. Rimas Kostiuskevicius
– Vytauto str. 44, LT-68295 Marijampole, Lithuania
– Tel. +370 687 22 961 / Fax +370 343 52259
e-mail: rimasrokas@gmail.com

Malaysia

MyBalloonAdventure Sdn.Bhd

Van Doorsselaere Jonas

B1-28-2, Dataran Niaga Sg Besi

Midfields Square West, Jalan 11/108C

Off Lebuhraya Sungai Besi

57100 Kuala Lumpur

– Mobile : +60173790626

– Tel : +60390440105

– Mail : Jonas@myballoonadventure.com

Poland

Tent Grupa s.c.

Mr. Andrzej Cwikla
– Ignatki 46, k/Bialegostoku, 16-001 Kleosin, Poland
– Tel. +48 085 7322207 / Fax +48 085 7461646 / Mobil +48 0 602118368
e-mail: biuro@tentgrupa.pl / www.tentgrupa.pl

Portugal

Publibalao.

Mr. Aníbal Soares
– Estrada da Lapa Lote 56
7460-103 Fronteira – Portalegre- Portugal
– Tel. +351 927 501 599
e-mail: anibalsoares@publibalao.com / www.publibalao.com

Serbia

Mr. Sasa Dobrosavljevic

Severina Bijelica 4/3

11211 Borca (Belgrade)

Serbia

tel: +381-62-252067

e-mail: balonservis@gmail.com

Slovakia

Zepelin

Mr. Juraj Brezan
– Gen. M.R. Stefanika 7061 911 01 Trencin Slovak Republic
– Tel. +421 326551187 / Mobil +421 905513390
e-mail: zepelin@zepelin.sk / www.zepelin.sk

Slovenia

LET D.O.O.

Mr. Marjan Jerele
– Oražnova 12, 8311 Kostanjevica na Krki, Slovenia
– GMS +386 (0) 40883007 / Tel/Fax +386 (0) 74987362
e-mail: svet.avanture@gmail.com

Sweden

Kim Larsen

Mr. Kim Larsen
– Dybedalsvej 34, 3520 Farum – Denmark
– e-mail: kim.larsen@mail.dk
– Mobile: +45 5192 7121

Switzerland

Take-off Balloon AG.

Mr. Christoph Meyer
– Steinerenweg 26, 2572 Sutz, Switzerland
– Tel. +41 323975142 / Fax +41 323975144 / Mobil +41 796951369
e-mail: info@ballonfahren.ch / www.ultramagic.ch

Taiwan (R.O.C.)

David Airport Equipment CO., LTD.

Miss Peggy Lin & Mr. Frank Liu
– 4F-1, Nº 2, Alley 2, Lane 131, DaHu St., Taipei City 11481, Taiwan (R.O.C.)
– Tel. +886 2 27949569 / Fax +886 2 27949594
e-mail: d3651@ms25.hinet.net

United Kingdom

Ultramagic UK

Mr. Richard Penney
– 55 West End
Sherborne St John
Basingstoke RG24 9LE
Hampshire
United Kingdom
– Tel. +44 (0)1256 850 921 / Mobil +44 (0)7715 369 229
e-mail: richard@ultramagic.co.uk / www.ultramagic.co.uk

USA

Mr. Chad R. Morin

Mr. Chad R. Morin
– Second City Balloon Sales
– Chicago, IL
– Tel. +1 (847) 212-5628
– e-mail: chad@ultramagic-usa.com

Vista Balloon

Mr. Roger Anderson
– 23324 SW Sherk Place, Sherwood Oregon 97140, USA
– Tel. +1 503-625-7475 / Fax +1 503 625 3845
– e-mail: roger@ultramagic-usa.com

Ed van de Hoef

Mr. Ed van de Hoef
– 890 Hemlock Way, Broomfield, CO 80020
– Tel. +1 303 469 1243
– e-mail: ed@ultramagic-usa.com
– www: www.aerocruiseballoonadventures.com

Martin Philpott

Mr. Martin Philpott
– 15626 S. Lewis Ave, Bixby, OK 74008, USA
– Tel. +1 918 695 1731
– e-mail: martin@ultramagic-usa.com

Morgan Braden

Mr. Morgan Braden
– Havasu Balloon Hospital, Havasu City, AZ 86406, USA
– Tel. +1 928 302 9013
– e-mail: morgan@ultramagic-usa.com

Thayne Peterson

Mr. Thayne Peterson
– 655 No Coulson, Lindon, Utah 84042 USA
– Tel. +1 385-269-0398
– e-mail: thayne@ultramagic-usa.com

Rick Jones

Mr. Rick Jones
– 157 Snow Pond Rd, Concord, NH 03301 USA
– Tel. +1 603-494-0796
– e-mail: rick@ultramagic-usa.com


Other contacts


Argentina

Juegos del Aire Argentina

Mr. Roby Stoker
– Buenos Aires, Argentina
– e-mail: info@juegosdelaire.com.ar

Norway

Ultramagic Norway

Mr. Trond Nordby
– Røsslyngvegen 2, 7059 Jakobsli, Norway
– Tel. +47 93 00 83 69
e-mail: trond@wtw.no